Green, green!

Na początek będzie ulubiony dowcip Krzysia. Pracuje on w firmie finansowej i czasami zdarza mu się dzwonić do Londynu. Uwielbia, gdy po drugiej stronie odzywa się hindus, bo to przypomina mu ten właśnie dowcip.

“Pewna londyńska firma zamieściła w prasie ogłoszenie o pracę. Odpowiedziały na nie trzy osoby: Niemiec, Francuz i Hindus. Komisja przeprowadzająca rozmowę kwalifikacyjną chcąc sprawdzić poziom znajomości języka angielskiego u kandydatów, poleciła, aby każdy z nich ułożył zdanie, które zawierać będzie trzy słowa: green, pink i yellow. Na pierwszy ogień poszedł Niemiec: – Yesterday when I woke up I saw yellow sun, green grass and I though to myself that this will be wonderful, pink day. Jako drugi był Francuz: – Yesterday when I was in park, there was beautiful girl with pink baloon, yellow flowers and really huge green tree . Na koniec Hindus: – Yesterday when come back home I hear the telephone green green, so I pink up and say: Yellow!”

Więc luźno nawiązując, widzę jak mi dzwoni na zielono;-)

Jakbym miała córkę, to nie pogardziłabym takim złotym zestawem butów;-)

Tymczasem, jako mama “przefantastycznego” syna przyziemnie zdecydowałabym się na zestaw zielony. A do kompletu trochę innych zielonych rzeczy pasujących do naszego życia;-).

zielone

Obroża, czapka, poduchy, klockowa torba – wyszperane na etsy.com; trawnik w domu marzy się memu ślubnemu – przykładowa ilustracja wyszukana przez wujka Google;a;-); sandały – Salt Water

 

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

2 thoughts on “Green, green!

  1. Świetna ta czapa. Podeślij link koniecznie.
    Sandałki widzę, że furorę robią wszędzie, ale ja jakoś kurcze ich ‘nie czuję’ ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>