Pierwszourodzinowa lista prezentów

Wiele osób zastanawia się, co można kupić na pierwsze urodziny. Dziecko jest jeszcze małe, nic z tej uroczystości nie zapamięta. Nie będą też one zapewne okazją do kinderbalu. Ubrania, to raczej forma odciążenia portfela młodych rodziców, niż prezent dla dziecka. Zabawki w pierwszym lepszym sklepie, to przeważnie plastikowe koszmarki, z przerażającą ilością funkcji, które mają chyba zachęcić dorosłych do zakupu, bo raczej nie dzieci do zabawy. Dzieci lubią proste zabawki i proste zabawy, które same mogą skomplikować wraz z wiekiem i rozwojem wyobraźni (tu wyjątkiem są telefony komórkowe… każde dziecko widząc, jak bawią się nimi rodzice, przez przykład, będzie w nich zakochane).  Będzie zatem nietypowo. Trochę pomysłów zabawkowych i kilka innych “wyborów oka i serca”.

bujaki

1.Konik na biegunach Pinolino, tu. 2.Ciężarówka Moover, np. tu. 3.Hulajnoga Mini Micro Baby Seat, np. tu. 4.Jeździk Baghera, np. tu. 5. Straż pożarna na biegunach, tu.

pokojowe

1.Naklejki na ścianę, balony, tu. 2.Podpórki do książeczek, tu. 3. Lampka nocna, tu.

JEDZENIOWO

1.2.3. Skip Hop, lunchbox i plecak z liskiem; talerz, miseczka i sztućce z pieskiem, np. tu lub tu. 4. Auerhahn, cudna misiowa zastawa może być pamiątka na lata, np. tu. 5.”Gratka dla małego niejadka”, książka którą pokochało już wielu niejadków, np. tu. 6.Urocza zastawa Sugar Booger, tu.

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “Pierwszourodzinowa lista prezentów

  1. Majac tak fajną i mądra mamę, dzień bedzie wyjątkowy!! TO pewne .. zróbcie sobie świetne fotki, będą wspaniałą pamiatką ;) A drewniane zabawki są najlepsze ..Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>