KONKURS

Z okazji 1.urodzin Janka ogłaszamy na blogu KONKURS.

dz13.1

  1. Aby wziąć udział w konkursie należy nas lubić;-). Można też polubić nas na fejsbuku.
  2. Należy wysłać do Janka na adres mailowy moi8@o2.pl kartkę z życzeniami w temacie wpisując ‘życzenia pierwszourodzinowe’. Oceniana będzie zarówno kartka, jak i treść kartki. Może to być oryginalna e-kartka, albo zdjęcie autentycznej kartki (najchętniej ręcznie robionej, bo kochamy handmade). Mile widziane również kartki z radosnym zdjęciem składającego życzenia.
  3. Termin nadsyłania kartek 19.07 (urodziny Janka), godzina 21.15 (godzina narodzin). Wyniki w niedzielę 21.07. Wszystkie życzenia przekażemy jubilatowi. Wygrają te, które wywołają największy uśmiech;-).
  4. NAGRODY: Ręcznie malowany w morskie sowy żółty kubek do latte i koszulka malowana przez mnie specjalnie dla zwycięzcy (może być kopią któregoś z wcześniejszych moich projektów, albo postawionym mi wyzwaniem – w granicach rozsądku;-) ). Zdjęcie kubka dorzucę jutro.

My świętowanie urodzin Janka zaczynamy już w czwartek. Wciąż czeka na nas szycie tipi, którego projekt uległ niemałej zmianie, czeka też pieczenie tortu, ciasteczek lawendowych,migdałowych ogromniastych ciach z malinami i białą czekoladą i może jeszcze muffinów marchewkowych z lukrem z serka. A was zachęcamy do wykorzystania okazji do wejścia w posiadanie jedynego w swoim rodzaju, robionego prawie wyłącznie do szuflady DIY;-)

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>