Janek lubi zwierzęta

Kiedy Janek wylądował na podłodze po raz pierwszy, kiedy zaczynał się przemieszczać i sam wybierał zabawki, ja zaczęłam zastanawiać się, co będzie go interesowało. Czy będziemy godzinami wracać do domu, stojąc na placu zabaw i obserwując przejeżdżające pociągi? Czy będziemy czatować na śmieciarkę? Obserwowałam i dumałam. Na razie Janek uwielbia zwierzęta. Kocha dokarmiać naszego psa, od ust sobie odejmuje nawet to, co sam do nich włożył;-). Ma tendencje do zostania “feedersem” od psów, bo Figo zdecydowanie stracił talię.
Janek miał też okazję ganiać kota u swojego dziadka i widział drób nie tylko na talerzu. Nie przepuści żadnemu zwierzakowi na ulicy. Dziś np. próbował dokarmiać kota paluszkami. W ostatni weekend byliśmy u cioci Krzysia, a tam… Sami zobaczcie, co zafascynowało Janka na wsi:-).

aparat15

aparat16

aparat17

DSC_1904

DSC_1905

DSC_1906

DSC_1907

DSC_1918

DSC_1927

DSC_1930

DSC_1931

DSC_1932

DSC_1933

DSC_1934

DSC_1937

DSC_1945

DSC_1947

DSC_1949

DSC_1974W drodze powrotnej pojechaliśmy jeszcze przywitać Jasia – najmłodszego kuzyna Janka:-). Uwielbiam reakcję Janka na noworodki, ten uśmiech i zdziwienie:-)

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “Janek lubi zwierzęta

  1. Gwiazdy rządzą :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>