Piękny nieznajomy…

Plan jest systematycznie wdrażany z niewielkimi opóźnieniami. Wczoraj grubo po 23. zakończyliśmy przygotowania do dalszej części remontu, dziś już trwało łatanie dziur i kładzenie gładzi. Wpadając niespodziewanie po pracy do mieszkania zastałam jednego pana naciagającego gładzie, a drugiego “naciągającego” folię na łóżku z wielkiego, jak mniemam, przemęczenia. Po remoncie i sprzątaniu opublikujemy kilka zdjęć. Czas leci nieubłaganie, pierwsze zapowiedzi poleciały, tylko kim jest Krzysztof Ostroba, za którego ponoć mam wyjść?

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>