Zara będzie zima… cz.1

… no może nie do końca, ale takie odnoszę wrażenie patrząc na niektóre blogi. Przegląd szaf przed sezonem jesienno-zimowym trwa. Nam brakuje na tą chwilę jedynie kurtek/kombinezonów/śniegowców/trzewików na zimę, bo większość rzeczy kupowanych zeszłej zimy na wyrost, na rosnącego w zatrważającym tempie Janka, nareszcie będzie dobra. Janek ponad pół roku przechodził w rozmiarze 74. Nareszcie w 80 nie muszę podwijać rękawów i nogawek. Muszę za to zakładać paski, bo mój chudzinek, który przez pierwsze pół roku był powyżej 90centyla, obecnie jest z wagą nieco powyżej 10-tego, ważąc niecałe 9,5kg. Mam zatem nadzieję, że do połowy zimy przechodzi w rozmiarze 80, a potem ewentualnie przejdzie na 86 i większość sweterków urośnie razem z nim;-). To czego jeszcze nam brak w komodzie, to t-shirty na długi rękaw, idealne zimą do zabawy w mieszkaniu, w którym temperatura nigdy nie spada poniżej 21°C.

Zaczynajmy zatem przegląd sieciówek. Na początek Zara i dosłownie kilka rzeczy, w które z chęcią ubrałabym Janka:

zara bedzie zima

Kolejny kolaż z ubrań tape à l’oeil… Marka, którą kocham od pierwszego wejrzenia, a fakt, że spodnie od nich mają regulowany pas przekonał mnie ostatnio do zakupu. W 2miesięcznych widełkach od urodzin dziecka (miesiąc przed i miesiąc po) można zrobić u nich zakupy z 25%rabatem, i wtedy wychodzą ceny jak w h&m. Normalnie bliżej im do zara, choć jakość moim zdaniem lepsza. Sklep stacjonarny TAO znajduje się w Auchan Łomianki. Dodam jeszcze, że mamy małych dziewczynek też miałyby z czego wybierać. Janek ma już t-shirt z “A comme adorable”, bojówki i czerwoną czapę, ale na tym pewnie się nie skończy. Szczególnie uwielbiam bluzę ramoneskę i t-shirt z niedźwiedziem.
tape a l'oeil

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “Zara będzie zima… cz.1

  1. Że też ja mam do Łomianek tak daleko, no! Te buciki i bluzę z czerwonym foxem bym brała od razu :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>