drewniane cuda

Nie lubię plastiku. Może nie wszystkie plastikowe zabawki są tandetne, bez wyrazu i ładne tylko przez chwilę, ale pierwszeństwo mają te drewniane. Nie przypuszczałam, że taką wagę będę przykładała do tego czym bawi się moje dziecko, a jednak… Jest taka firma, w której zakochałam się przed 1. urodzinami Janka. Na dodatek jest to firma polska. Mamy od nich ukochaną huśtawkę Janka i mały drewniany samochodzik. Obie rzeczy pięknie wykończone, z dobrej jakości drewna. Choć miejsca na zabawki coraz mniej, marzy mi się utworzenie Jankowi małej kolekcji samochodzików. Bajo to zabawki z duszą. To zabawki, które świetnie leżą w małej rączce (w otwory okienne w pojazdach idealnie wpasowują się małe paluszki), które wyglądają tak, że zapraszają, by się nimi bawić. Świetną propozycją są także waga i piramida – drzewko. Na dodatek Bajo, w przeciwieństwie do zagranicznych firm oferujących drewniane zabawki podobnej jakości, ma całkiem przystępne ceny :-). Znacie, lubicie, a może coś polecacie?bajo

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

4 thoughts on “drewniane cuda

 1. Ojej jak ja uwielbiam drewniane! Niestety moje dziecko woli wszelkie plastikowe :(

  • Karina

   Moje też lubi grające, świecące etc. ale najbardziej wszelkie sprzęty kuchenne, blaszane miski itp. więc stwierdzam, że moze lepiej takie ładne kupować, pochować po szufladach w kuchni i może załapie;-).A drewniany brązowy samochodzik bajo jeździ z nami na każdy spacer ostatnio.

 2. Uwielbiam Bajo. Mam już plan na zakupy bajowych wyrobów na kilkanaście mięsiecy do przodu wraz z rozwojem Niedźwiadka ;)

  • Karina

   mam tak samo;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>