25

25 – tyle dni zostało do naszego ślubu, a wciąż do końca nie wiemy czy będzie komu śpiewać na naszym ślubie i w jakim składzie będziemy się bawić na weselu. W pierwszej sprawie prosimy o zgłoszenia do Marysi Barylskij (maria.barylska@wp.pl), a w drugiej o potwierdzenie obecności (lub imiona i nazwiska osób towarzyszących bezpośrednio do nas na nuemry podane w zaproszeniach).
25 dni, a nasze mieszkanie jeszcze nie wygląda jakby ktoś miał w nim niebawem zamieszkać. Na koniec remontu oczekujemy z utęsknieniem tylko nieco mniejszym  niż na ślub. Dużo mniej marzy nam się sprzątanie po remoncie, a jedno z nas w trybie pilnym realizuje koszmar senny (5 wizyt u dentysty w ciągu jednego miesiąca;-)).
pozdrawiamy pierwszego sierpniowego dnia, jednocześnie życząc sobie i wam, aby sierpień obfitował w słońce

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>