Like father, like son

Janek jest bardzo podobny do swojego taty. Nie tylko z wyglądu. W podobny sposób się rozwija, pokazuje, że jest w stanie coś zrobić, gdy już jest pewien, że mu to wyjdzie, lubi zaskakiwać i nie lubi, gdy ktoś mu coś każe. Jest uparty, czasami w tej upartości aż irytujący. Tak bardzo przypomina swojego tatę, abym ich obu mogła z dnia na dzień uczyć się kochać coraz bardziej, nawet gdy jeden płacze na mój widok i pół dnia wśród obcych spędza uwieszony na mym biodrze, a drugi nie goli się na znak protestu po obcięciu przeze mnie włosów. Obu zdarza mi się nie lubić, obu kocham i będę kochać do końca życia.

DSC_0809

DSC_0813

DSC_0811

DSC_0812

DSC_0814

DSC_0831Ode mnie dla nich te czapy i kilka wspólnych zdjęć zrobionych w “krainie” mojego dzieciństwa.

ps. Czapa luźno inspirowana absurdalnie drogą czapą COS podpatrzoną u Sweetmilieu. Koszt wykonania naszych czap (sztuk 3) zmieścił się w około 40zł, przy założeniu, że Matka jest stworzeniem pracującym niewolniczo za wikt i miejsce do spania, słowa “kocham”, “dziękuję” i najsłodsze buziaki, przy których zostawia się odcisk zębów na twarzy.

 

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

2 thoughts on “Like father, like son

  1. Czapy są fantastyczne! Brawo dla męża! ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>