Królik

image

Przedstawiam wam nowego domownika. Narodził się przedwczoraj, bez żadnego bólu,  ani też bulu. Wczoraj zyskał twarz i ubranie, a dziś został zaakceptowany i pokochany przez Janka, który narodziny pana Królika z żywą uwagą obserwował. Łatwe, szybkie i tanie diy.

Potrzebna ładna para nowych skarpet, igła, nitka, nożyczki, trochę włóczki i muliny do wyszycia twarzy. Uszycie ręczne zajmuje mniej czasu niż wykończenie. Efekt oceńcie sami.

DSC_0906

image

Gdyby ktoś nam pozazdrościł, a nie jest z handmadem za pan brat z chęcią wykonam takiego lub innego skarpeciaka na zamówienie. Tymczasem zabieram się z malowanie koszulek konkursowych:-).

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

2 thoughts on “Królik

  1. Ale Ty zdolna jesteś. Podziwiam wszystkie Twoje prace! Nawet dzieła kulinarne:) Śliczny ten królik!!!!
    Pozdrawiam:)

    • Karina

      pięknie dziękuję:-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>