Dla Julii

To co najbardziej motywuje, to nie zazdrość, a obserwowanie spełnianych marzeń.

Dla tej, która czaruje rzeczywistość, która potrafi cieszyć się życiem, która inspiruje każdym swoim dniem. Dla Julii.

Kiepsko wychodzi mi składanie słów, za to wyobraźnię mam niczego sobie, a i oko niezgorsze i dłonie zręczne. Dlatego głównie nocami powstało to, co dziś, chcę wam pokazać. Dziś już cieszy ich oczy, a ja z niecierpliwością czekam na zdjęcia z ich nowego domu:-). Tworząc tego mobilka przekonałam siebie, że potrafię, że stać mnie na taki wysiłek, że mogłabym jeszcze więcej.

DSC_1076Janek czasami pomagał.

DSC_1077

DSC_1080

DSC_1082A czasami, z łobuzerskim uśmiechem, bohaterów tej bajki uprowadzał.

Nowy folder6

DSC_1094

DSC_1093

DSC_1091

DSC_1088

Niedługo w zakładce DIY powstanie galeria z moimi pracami. Jeśli chciałbyś/chciałabyś coś u mnie zamówić, niezmiernie się cieszę. Wystarczy napisać maila, albo w komentarzu poprosić, abym to ja odezwała się do Ciebie:-).

ps.Tak, mobilek jest inspirowany Pink Cheeks Studio, jednak ma też dużo “mojego”. Lalki są szyte od początku do końca ręcznie, jedynie sukienka nosi ślad maszyny do szycia, bo jest zrobiona z mojej starej spódnicy;-). Absolutnie “moje” jest ręczne malowanie tkanin, wyszywanie i dziergany na szydełku ciepły komplecik. Wygląd całości został dogadany przez maila, i udało się zrealizować nawet punkt “kowbojki”;-). Trochę trwało zanim się na to zdecydowałam, ale chyba na spełnianiu marzeń ma polegać moje DIY. Więc jeśli coś Ci się przyśniło, coś Cię prześladuje, a sam nie potrafisz tego zrobić, napisz, razem możemy to urzeczywistnić:).

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

13 thoughts on “Dla Julii

 1. Kasia

  WOW!!!! chyba nic wiecej nie jestem w stanie napisac…. moze po za tym, ze tez bym takie chciala….

  • Karina

   Miałam pomysł… dla Ani i Tomka zrobić… ale teraz to już za mało czasu;-)

 2. Ale, ale no cudo normalnie! Ja się od czasu już jakiegoś noszę z zamiarem uszycia rodzinki z babciami i dziadkami włącznie ale czasu wciąż brak niestety! Brawo, kawał fantastycznej roboty :-)

  • Karina

   Ja też chcę nas, ale dopiero do nowego mieszkania, o ile takie kiedyś będzie;-), bo wtedy w domyśle następny dzidziol

 3. wow!!

  • Karina

   :D

 4. Jestem zachwycony detalami!

  • Karina

   O to chodziło!:D

 5. WoW! Zatkało mnie z wrażenia!

  • Karina

   :D

 6. Jestem pod dużym wrażeniem ! Myślę że takie spersonalizowane mobile to naprawdę świetny pomysł:) To że Julia z Szafy Tosi inspiruje to wiem, oj wiem!…ja także jestem tam częstym gościem:)i w głowie buzuje tysiąc pomysłów…tylko dnia nie starcza by to wszystko realizować. Inspiracja to świetna sprawa – pomaga ruszyć z miejsca. Wsparcie i dobre słowo jest przy tym bezcenne. Gratuluję i czekam na nowe realizacje:)
  Pozdrawiam:)

  • Karina

   Dziękuję za miły komentarz:-). Ps. twoje rysunki są świetne

 7. […] gwiazdy i Tosi czapeczka – Radosna Fabryka mobilek  Pink Cheeks Studio  – kakao […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>