W nowym roku

Ten rok, dla mnie w całości wypełniony był Jankiem. Jego przekręcaniem, pełzaniem, podglądaniem, jak uczy się siadać, jak raczkować, jak chodzić. Oczekiwaniem na chwile, w których dobitnie ujawnia się jego charakter, nie to co mu wpajamy, ale to co jest na wskroś Jankowe, o czym nie możemy powiedzieć: “to podpatrzył u ciebie” “a to z kolei ma po tobie”. To czas, gdy gdy zamknęłam pewien etap swojej edukacji i zaczęłam tak na prawdę żyć. Zaczęłam robić, to co lubię, z nadzieją, że może się to stać źródłem zarobku. Większego podsumowania nie będzie, bo i po co. Będzie natomiast lista zadań, którą zamierzam wypełniać i stale uzupełniać o nowe:-).

W NOWYM ROKU:

 1. Założę własny sklep na Pakamerze/DaWandzie etc.
 2. Wrócę do śpiewania nie tylko kołysanek dla Janka
 3. Będę częściej okazywać miłość mojemu mężowi w jego głównym języku miłości
 4. Będę więcej oszczędzać
 5. Będę częściej spotykać się z przyjaciółmi
 6. Kopnę Krzysia w tyłek, aby przynajmniej raz w miesiącu wychodził z domu z kolegami;-)
 7. Będę chodziła z nim na randki.
 8. Uporządkuję bloga i przynajmniej jeden cykl regularnych postów tematycznych pociągnę przez cały rok
 9. Będę wymyślała więcej kreatywnych zabaw dla Janka
 10. Będę codziennie przez chwilę bawiła się z psem, aby uśpić jego zazdrość

Na nowy rok 2014 życzę sobie i wam, aby niedotrzymane postanowienia nie gasiły entuzjazmu w pracy nad sobą, aby miłość, czas, szczęście, dobro mnożyły się w waszym życiu w miarę dzielenia. Życzę wam czasu spędzanego z rodziną, ponownego zakochania się w waszych mężach/żonach, błogiego odpoczynku i zatracenia się w pasji. Na deser dziś u nas banany w solonym karmelu, a dla was kilka zdjęć z naszej zimowej wyprawy do zoo:-) (resztę zostawiam na oddzielny post, lub kilka)

DSC_1708 DSC_1764 DSC_1795 DSC_2017

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “W nowym roku

 1. Muszka

  Wytrwałości w postanowieniach noworocznych:) oby wsztskie cele się spełniły.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>