If I were a reachman SS14 part1

Niezmiernie rzadko kupuję Jankowi nowe ubrania. Częściej niż sieciówki odwiedzam Second Handy. Masę ubranek Janek dostaje po kuzynach. Wybrania się na zakupy nie ułatwia też moja mama, która średnio raz na kwartał przywozi swoim wnukom jakieś ubranka z Francji. Nie mam też weny na wymianę dobrej jeszcze garderoby, a Janek… Janek wolno rośnie;-).

Inspiracje raczej w sferze marzeń, bo po wyprzedażach, na których upolowałam 2 pary butów i legginsy, raczej niewiele rzeczy nam brakuje, a jeszcze więcej zbywa w komodzie Janka. Na pierwszy rzut Zara. Nowa kolekcja trąci Beau loves (bluza z maską) i Bobo choses ( legginsy w kwadraty), jak zwykle ta dla dziewczynek zachwyca bardziej. Poniżej rzeczy, które z chęcią widziałabym w Janka szafie. W sumie nawet ułożone zestawami;-). Gdybym miała wybrać 3 z nich wzięłabym melanżowe spodnie, t-shirt z kieszonką i limonkowe buty. Kusi mnie chusta z kolekcji dla dziewczynek, ale chyba Janek nie przestanie nosić moich chust i szalików;-).
zara ss14

Kolej na NEXT. Tu absolutnie zachwyca mnie koszula w niebieską kratę i kurtka w kolorze ochry. W tym kolorze jest też fajna bluza. Całkiem przyzwoite są dwupaki. Bluzy z kapturem widzę, jako fajną bazę do tuningu. Jedna dostałaby pomarańczową fluo maskę, a druga, małe główki kotków i rybie szkielety. Nie ukryję, że wpadłam po uszy i na pewno znajdę do Jankowej szafy jeansową koszulę, w SH zapewne.next ss14

Na koniec mix H&M(1,2), Kappahl(3), Lindex (4,5,6) i Reserved(7,8,9,10). 1-wielki powrót, bo mieliśmy taki sweterek w rozm.68, i był świetny. Wcale mi się nie znudził;-). 2-no jeansowa, bardzo klasyczna koszula. 3 – świetny krój, a szary melanż wielbię. 4 i 6 – Littlephant dla Lindex, infantylizm w dobrym stylu, kawał oryginalnego designu na t-shirtach w przyzwoitej cenie. 5-bo na wiosnę Janek wyrośnie z kaloszy, a ja lubię kupować buty;-) – mały kompromis między tym co mi się najbardziej podoba, a wszechobecną tandetą. 8 – no chyba nikt nie wątpi, że to o moim Janku? 7 – bo lubię origami i geometryczne wzory. 10 – klasyka. 9 – nie wiem dlaczego, ale lubię.ss14others

Co chwilę te bardziej niszowe marki pokazują swoje kolekcje, a mi się cieplej robi, gdy obserwuje te cudne słoneczne zdjęcia stylowo ubranych dzieci. W kolejnych inspiracjach polecę więc nieco dalej, jednak nadal, jak to u mnie, nie po to żeby mieć, ale mieć czym się inspirować;-).

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

4 thoughts on “If I were a reachman SS14 part1

  1. Ta koszula z origami cudna! Ląduje na liście zakupów!

    • Ja już nawet listy zakupów nie robię. Jak się zdarzy okazja, to może coś dokupię;-). No tak jak z wyprzedażami – 3 rzeczy dla dziecia + 2 dla mnie;-)

  2. Gdybym miała synka, pewnie bym go ubierała podobnie :)

    • A ja twoją Polcię w każdym żółtym uwielbiam;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>