etsy loves

Czyli pięknych inspiracji znalezionych na etsy.com garstka. Dla ułatwienia obrazki są linkami do konkretnego przedmiotu lub sklepu. A ja, jak to ja, nie kupuję, tylko pinezkuję;-).

Littlebrownbyrd, czyli dom pluszowych robotów. Kocham na zabój, choć znalazłam niedawno. Kolejna rzecz do zrobienia dla Janka;-).

Ten jest najlepszy

Ozdoba dla wielbicieli Alicji w krainie czarów. Cały sklep dla wielbicieli rzeczy dziwnych, na pierwszy rzut oka brzydkich.

W sklepie trwają wyprzedaże i chwilowo takich cudów nie ma, ale chyba warto polować, nie?

Chwilowo tyle. Zachęcam jednak do śledzenia mojego pinteresta, bo tam pojawia się dużo więcej cudowności, z których tylko częścią, w dodatku głównie okołodzieciową, się dzielę.

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “etsy loves

  1. Muszka

    Faktycznie dziewne te pluszaki,ale mają coś w sobie uroczego:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>