OEUF NYC – wyzwanie

Gdy widzę tak piękne rzeczy, w takim całkiem ludzkim odruchu osoby ze skłonnościami do zakupoholizmu, chciałabym użyć karty kredytowej i mieć je już zaraz. Czekać na kuriera, rozpakowywać pięknie zapakowane rzeczy, dotykać, wąchać, rozważać kim jest człowiek, który za nimi stoi i co mu jeszcze w głowie siedzi… Ale póki co żyjemy za około jedną średnią krajową miesięcznie, a przydałoby się nam większe mieszkanie, bo i nad rodzeństwem dla Janka chcielibyśmy myśleć intensywniej;-). Nie narzekam już, potrafię cieszyć się tym co mamy. Nie robię zatem listy “must have”, jedyną listą zakupową jest ta spożywcza, mam za to inną listę “create your own”, bo mam przecież coś cenniejszego od pieniędzy. Część z tych rzeczy chciałabym zrobić w najbliższym czasie, część może przed narodzinami kolejnego dziecka, inne, gdy doczekamy się naszego mieszkania.

OEUF NYC to nie tylko ubrania. Markę znacie/lubicie? Najbardziej zapalona jestem na zrobienie wisienkowej girlandy:-).

super_hero_hat_aqua mask_tails_fox_lg oeuf_cherry_garlands_800_300x300 oeuf_taxi_8009

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

6 thoughts on “OEUF NYC – wyzwanie

 1. Muszka

  Znam to przy dziecku zmieniają się priorytety,ale i czasem chciało by się coś kupić fajnego dla siebie:) ja czasem sobie coś tak zamarzę i mąż o złotym sercu mi to kupi:) .

  • Mojemu ostatnio dokuczały moje humory, więc najpierw była randka, gorąca czekolada i buszowanie po empiku, a kilka dni później pozwolił jeszcze na wydanie trochę na wyprzedażach;-), ale to są rzeczy, nad którymi zastanawiałbym się czy warto w PLnach, a tam takie ceny w EURO;-)

 2. taksówę robię na bank! nawet wełnę juz kupiłam :-)

  • zrób i mi, a ja namaluję ci koszulkę dla Kaji i jeszcze obrazek na kawałku lnu lub bawełny do uszycia lalki;-), czy co byś jeszcze chciała;-). Time banking… zanim się nauczę robić na drutach…;-)

   • podeslę Ci zdjęcie jak wygospodaruje troche wolnego czasu i uda mi się zrobić. bułka z masłem się wydaje! i z przyjemnościa pójdę na taki układ :-)

 3. Nie mogę się doczekać:D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>