Dla zmysłów 5/52AD2014

Dla Smaku

Zielony groszek i kukurydza. Jeśli myślicie, że dzieci nienawidzą zielonego groszku, szpinaku i tym podobnych rzeczy, to ja mam wyjątek, który regułę potwierdza. Janek lubi szpinak, sałatę, ale nade wszystko zielony groszek i kukurydzę, które potrafi z porcji obiadowej wybierać przez godzinę opuszczając wszystko inne (a zwłaszcza mięso) dookoła;-).

Dla Węchu

Czosnek. Nie znoszę, gdy pachną nim ludzie w autobusach, pociągach i zatłoczonych pomieszczeniach, ale uwielbiam jego zapach w czosnkowym pieczywie, moim sosie jogurtowo-majonezowym, czy innych potrawach.

Dla Słuchu

Dla Wzroku

DSC_2479

Janek: Powroty z chłopczykiem ze spacerów bywają ciężkie… Stawia czynny opór przy rozbieraniu i jeszcze przez kilkanaście minut podejmuje próby ubrania się i pójścia w świat.

Dla Dotyku

Nowy folder11Podążając za rozwojem motorycznym Janka z radością uczymy go samodzielnego ubierania i rozbierania. To ostatnie idzie Jankowi dość niesamowicie. Przy zakładaniu pajacyka ma jeszcze małe problemy, ale za to dużo zabawy, a o to chyba chodzi, nie?

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “Dla zmysłów 5/52AD2014

  1. Muszka

    Mój Janek też lubi szpinak(wczoraj miał na obiad),groszek dziś na śniadnie w omlecie to wyjadała sam groszek jak zwykle:) . Pozdrawiamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>