Dla zmysłów 6/52AD2014

Dla Smaku

Kebab. Bo choć lubię gotować, jeszcze bardziej lubię być od czasu do czasu z tego obowiązku zwalniana;-).

Dla Węchu

Hiacynt. Kwitnie, ze szklarni wychodzi, jest ładnie, w kuchni nie ma czym oddychać. Długoterminowa inwestycja w dobre samopoczucie żony, tak więc kwiatów na walentynki się nie spodziewam;-)

Dla Słuchu

Nadal nie ogarnęłam obiecywanej serii kołysanek. Wiec na szybko coś ładnego, co chyba słyszałam pierwszy raz przed chwilą;-).

Dla Wzroku

DSC_2500

Janek w tym tygodniu zachwyca nas samodzielnym zasypianiem. Daje na dobranoc buziaczki i kładzie się między nami, lub wchodzi do hamaku i sam się huśta.

Dla Dotyku

Nasze mieszkanie jest tak ogromne, że do przemieszczania się po nim potrzebna jest hulajnoga.

DSC_2508 DSC_2511 DSC_2516 DSC_2522 DSC_2518 DSC_2520 DSC_2528

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

4 thoughts on “Dla zmysłów 6/52AD2014

  1. KASIA

    Ale Jan sie zmienil! Tak jakoś wydoroslal… zupełnie inny chłopczyk!

    • Taki zupełnie inny to nie jest. Bardziej charakterystyczny i charakterny. Łobuzuje i testuje naszą cierpliwość;-).

  2. Muszka

    Wspaniały Jaś:) mam pytanie dużo już mówi bo mój Jaś ma 17m-cy i mówi bardzo mało takie podstawowe mama,tata,mla mla(na mleko),baba,pa pa i to wszystko.

    • Nie mówi dużo, ale zaczyna powtarzać, co mnie cieszy. Mamy też przez to pierwsze brzydkie słowo: “o kujde”;-). Ogólnie jak mu się chce to i po swojemu jakieś zdanie powie i nawet idzie zrozumieć, konstrukcja zawsze ta sama “sem… (hawa,tawa, mleno)”. Nazywa jeszcze psa Figo (Fiho), mówi “alo”. Ostatnio każdego dnia zaczyna coś więcej. Spokojnie, każde dziecko rozwija się w swoim tempie/ Ja już miałam wizję, że po tacie do 3roku życia nie będzie gadał, tylko co najwyżej ćwiczył nocami;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>