10 ilustracji, które mogłyby zawisnąć na ścianie w kąciku Janka

Mam plan. Plan małego rycerza. Pragnę przeorganizować nieco przestrzeń w naszej kawalerce, aby Janek miał swój kącik do spania i zabawy. Bywają noce, że budzi się raz, albo wcale. Często to moja obecność, zapach mleka lub kaszel go wybudza, więc chyba właśnie nadszedł czas na małą reorganizację. Chcę złożyć nasze łóżko i spać na rozkładanej kanapie, a we wnęce 2x2m bez okna wstawić Jankowi bardziej dorosłe łóżko, niski regał Expedit na kółkach,  czyli meble, które nie będą wiele kosztowały, a z pewnością posłużą nam także w nowym mieszkaniu, gdy uda nam się wziąć kredyt;-). Meble mają być białe, więc chciałabym dodać temu kącikowi dziecięcego, ale absolutnie nie infantylnego uroku. Dobra ilustracja, to to co lubię. Pomysł na post Zaczął się od tej ilustracji Laury Blythman z królikiem. Zapewne pokuszę się o samodzielne zrobienie  kolażu podobnego do drugiej z jej prac, tylko z wizerunkiem kota.

GirlsRoom291fawn laura blythman Inne cudowne prace Laury możecie obejrzeć tu.

Wybór już raczej podjęłam, ale poniżej kilka ilustracji, które podobają mi się na dziś dzień tylko trochę mniej, ale przecież kobieta zmienną jest, więc za miesiąc to któraś z nich może okazać się numerem 1;-).
kolaz ilustracje

 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9

Jak widać wśród tych ilustracji panuje totalny eklektyzm. nie mam jeszcze Całkowitej wizji tego kącika, a budżet ma być jak najmniejszy. 1 i 2 są printami Ashley Parcival, do której sklepu na etsy zdecydowanie warto zajrzeć. 8 to CoctailZoo i tu ciężko było się zdecydować na to, który z plakatów wybrać do tego kolażu;-). 6 Les moineaux decoration posiada w ofercie również tapety i zawieszki do dziecięcego pokoju z urokliwymi ilustracjami, najbardziej słodkimi z tego co pokazałam, raczej dziewczęcymi. Do reszty jestem mniej przywiązana. 4 i 7 potraktowałabym jako inspirację do DIY i zrobienie kolażu z samoprzylepnego papieru lub folii.
Co wam podoba się najbardziej?:)

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “10 ilustracji, które mogłyby zawisnąć na ścianie w kąciku Janka

  1. Sara

    1 i 6, ja też uwielbiam ilustracje, właśnie chyba moi uczniowie na rysunku będą zmuszeni coś podobnego stworzyć! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>