Dla zmysłów 9/52AD2014

Dla Smaku

Ostatkowo zajadaliśmy się lodami Mövenpick Creme brulee. Jeszcze parę minut temu;-)

Dla Węchu

Likier kokosowy. Nie pijemy, ale kto zabroni zrobić z niego malinowo-kokosowy lukier do pieczonych pączków?;-)

Dla Słuchu

Wstyd mi, ale podczas słuchania muzyki po angielsku rzadko wsłuchuję się w słowa. Dlatego Dzisiaj Ordinary Love, które za sprawą mojego brata odkrywam na nowo. Lubię śpiewać, gdy mój brat akompaniuje na gitarze. Wersja z tekstem przed oczami, dla tych, dla których piękna muzyka często znaczy więcej niż słowa.

Dla Wzroku

DSC_2666Nową miłością Janka są pociągi. Na placu zabaw wygrały z huśtawką, zjeżdżalnią, konikiem i piaskownicą. Do domu wrócić nie chciał, dał się skusić jedynie wizją zabawy kolejką.

Dla Dotyku

Nowy folder12Ten widok już znacie, prawda? Co jakiś czas znajduję w pralce książkę, samochodzik, mój telefon… Tym razem prał materiałowe warzywa z IKEA.
DSC_2658 DSC_2661 DSC_2671“Kiedy przyjedzie następny?”

DSC_2653 DSC_2652 DSC_2646

Piłka była ulubionym z prezentów pierwszo-urodzinowych. Wraz z nadejściem wiosny ta miłość rozkwita. Janek na każdy spacer chce wychodzić z piłką i hulajnogą. 1.5-2h tak intensywnego spaceru oznacza długą drzemkę zaraz po powrocie. To lubię!;-)

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

2 thoughts on “Dla zmysłów 9/52AD2014

  1. Muszka

    Jaś ma cudowną czapkę jaki zuch z niego:) mój Jaś nie jest taki dojżały jak Wasz Janeczek

    • Dojrzałość w tym wieku to rzecz względna. Dzieci rosną i dojrzewają etapami/skokami, i co chwilę się coś nowego zauważa. Piszę m.in., aby tego nei zapomnieć, jak fajny Jest Janek “tu i teraz”;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>