Dzień kobiet

Umył okna, sprzątnął balkon i kuchnię. Po powrocie do domu zastałam krajobraz, jak po bitwie. Życzeń nie złożył, kwiatka nie kupił, ale wiem, że woli ubrać życzenia w czyny.

Ja tymczasem wybrałam się na randkę z synem. Najpierw podróż pociągiem (“tutu”), potem spacer od dworca centralnego do gmachu głównego politechniki. Robomaticon. Spacer powrotny do centrum. Jazda z Anią i Lilką do kawiarni Mamamija i spotkanie w szerszym gronie z mamami-blogerkami:-). Kawiarnię polecam, nasze towarzystwo również. Pisząc do Agaty można do takich spotkań w stolicy dołączyć:-). Pyszna kawa, świetne towarzystwo, mega prezent od syna;-). Rozpisywać się nie będę. Resztę zobaczcie sami.

DSC_2688Taka radość oznacza jazdę pociągiem;-)
DSC_2689DSC_2690 DSC_2693Pozdrawiamy wujka Mateusza;-)

DSC_2695 DSC_2696 DSC_2697DSC_2699 DSC_2701 DSC_2704 DSC_2709DSC_2710Taki prezent mi mój syn sprawił. Podróż autem, wypakowanie w kawiarni, zapoznanie z dziewczynami, kawa, ciastko, a on dalej spał;-)

DSC_2719DSC_2737 DSC_2736 DSC_2734 DSC_2729 DSC_2724 DSC_2720

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

6 thoughts on “Dzień kobiet

  1. Ha! Spał tak, że szok!! :D To do następnego spotkania :*

  2. No, facet ma TWARDY sen. Nic go nie ruszało, dopóki się nie wyspał. Zazdraszczam :)
    Fajnie było Cię poznać! Do następnego razu!!!

  3. Kurcze! Nie pamiętam kiedy Lilka tak na wyjściu spała! :D

    • Po spacerze, jaki nam zgotowałam, też miałam ochotę położyć się obok niego;-). Wczoraj mi plecy wypomniały to szaleństwo.

  4. Dzięki temu postowi dołączyłam do ‘Kawusi w stolicy’. Dziękuję – długo szukałam grupy zjednoczonych warszawskich mam blogujacych ;-) Pozdrawiam cieplutko !

    • W takim razie do zobaczenia na kawie;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>