drogi święty Mikołaju…

lista prezentów dla mamy: 1.porcelanowy kubek termiczny, żeby mama miała się czym na zimowym spacerze rozgrzać (do dostania tu); 3,4. portfel: duży, z ładną podszewką, dobrze zorganizowany, z miejscem na zdjęcia, niegubiącysięwtorebce;-) (ten na taki wygląda – znaleziony tam, gdzie wzdycham do torebek, na które mnie nie stać, czyli tu), 6. ładny kardigan zakrywający pupę, nie tylko na zimowe spacery (ten jest z h&m)
lista prezentów dla syna: 2.bambak z wąsem, albo inny hand made stwór z wąsem :-D (bambaków szukaj tu); 5,9. Toblesy i mini Bilibo – ciekawe zabawki pobudzające wyobraźnię (na pewno będą tu, a także w wielu innych miejscach); 7,8. ciepły bawełniany kocyk ze ściegiem warkoczykowym w kolorze szarym lub beżowym (większych rozmiarów niż kocyki niemowlęce),cudownie stonowany śpiworek do spania (motherhood, znaleźć mozna tu)

…jakby ktoś nie wiedział czego możemy potrzebować, a bardzo, ale to bardzo chciałby nam zrobić prezent;-)

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “drogi święty Mikołaju…

  1. Gosia

    Ha! Portfel od Zuzi!
    Też bym taki chciała…
    Na razie na początku roku szkolnego zainwestowałam u niej w torbę Hobo i jest suuuper. Polecam ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>