minibiblia

Ach, jakie to mądre od najmłodszych lat, i jak się szybko uczy. A najlepiej na przykładzie. Dziś już prawie całe łóżko wzdłuż przemierzył turlając się i czołgając. Złapany na samym końcu… Czas pokazać, jak z łóżka się schodzi.
A jeśli chodzi o ten przykład:
minibiblia1Za przykładem rodziców postanowił przed niedzielą “spróbować” “przeczytać” Ewangelię.

minibiblia2Nawet trafił na właściwą stronę :-D

minibiblia3… ale  spróbował stron obok ;-)

Dziś niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca okres Bożego Narodzenia, niech dla każdego z nas będzie okazją do refleksji nad swoim Chrztem.

Pożegnaliśmy już choinkę – wyszła przed paroma godzinami na balkon, gdyż ciepło naszego mieszkania jej nie służyło. Mamy nadzieję, że przeżyje i zostanie przy najbliższej możliwej okazji wysadzona do ziemi. Janek zdecydowanie zaczyna ząbkować, ma bardzo płytki sen, przez co śpię mniej niż zaraz po jego narodzinach. Nie ma już większych problemów z przejściem do naszego łóżka, ale jeszcze nie nauczył się wczołgiwać na matkę, a obsługa karmników idzie mu dość topornie, choć intensywnie próbuje odkryć, jak to działa.

Minibiblia, wyd.Dwie Siostry, serdecznie polecamy!

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

2 thoughts on “minibiblia

  1. calkiem niemala myszka

    Z jakim zainteresowaniem przegląda tą Biblię :)
    My też pewnie pożegnamy choinkę w tym tygodniu :)

    • Karina

      Nasza choinka (jodełka)siedzi w doniczce. Wydaje się, że odżyła na mrozie, widać pomimo podlewania, 23stopnie to za ciepło dla iglaka w doniczce. W domu już jej igły zaczynały sztywnieć i zwijać się, a wodę przeleciała przez donicę i worki i mamy rozpulchnione półki w szafce przez to… A zainteresowanie? On ją pożera nie tylko wzrokiem;-). Pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>