dla zmysłów 3

Dla Smaku

Mężczyzna w kuchni dla żony swej ukochanej najpierw przełamuje niechęć do “robali”, a potem sam je dla niej przyrządza;-). Ze świeżym szpinakiem sparzonym na masełku, czosnkiem, masłem klarowanym i bruschettą. Zapach kusił nawet młodego, który jednym wprawnym ruchem zgarnął mamie z talerza połowę szpinaku. Ps. Młody szpinaku niestety nie lubi. Zupkę szpinakową z kurczakiem zjadł ostatnio pies, a mama się przyzwyczaja, że nie zawsze trafia w gust kulinarny syna, i że plucie zupką wcale nie oznacza dezaprobaty.

świętujemy3

świętujemy4

Dla Węchu

Zapach wiśniówki. Uwielbiam, nawet bardziej niż zapach pieczonego jabłka, lub zapach choinki. Zapach wiśniówki jest słodki, ale nie za słodki i idealnie komponuje się z zapachem gorzkiej czekolady. Ten półtort wczorajszy nasączyłam nalewką wiśniową ;-). Dla rozwiania wątpliwości: nadal sercem i ciałem trwamy w dziele KWC, abstynentami jesteśmy już około 5 lat i dobrze nam z tym. Alkoholu używamy do gotowania i czyszczenia styków w elektronice.

Dla Dotyku

Pierwszy rysunek Janka. “Skoro już siedzi, to i może przez chwilę potrzymać flamaster” – pomyślała mama i już po chwili laurki dla babć dostały cudowne wnętrze.

Janek rysuje

Dla Wzroku

Moje ulubione zdjęcie z minionego tygodnia. Figo oczekujący aż my ubierzemy się i zabierzemy go na spacer.

stópki

 

Dla Słuchu

Z nadzieją, że mój brat wyraża zgodę na upublicznienie;-)

1. Time Is Running OUT - Karina     

 

 

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>