dla zmysłów 5

Krzyś w środę przywlekł ją do domu. Z lekkim zaskoczeniem przyjęłam, że nie zamierzał nic zrobić, by się od niego odczepiła. W czwartek było gorzej, ale jak przemówić do rozsądku dorosłemu mężczyźnie, który bardziej niż wizyty u lekarza unika tylko wypraw do centrum handlowego. L-4 nie wchodziło w grę przez wzgląd na nadmiar obowiązków w pracy, nie znalazł więc czasu na lekarza aż do końca tygodnia. Leczył się łykając ibuprofen i pijąc “świństwo”. Wczoraj umierał, w nocy grzanie włączył pierwszorzędne, spocił się tak, że… [tu poszła mężowska cenzura]. Dziś on czuje się lepiej, a choroby macki mnie próbują złapać. Jednak “dla zmysłów” będzie.

dlazmyslow5

Dla smaku:

Pasztet z królika, upiekłam w poniedziałek.
Wspominane już wcześniej ciasteczka z masłem orzechowym upiekłam we wtorek.
Ciasteczka pomarańczowe mam zamiar upiec za chwil kilka.

Dla węchu:

Inhalol, czyli kominkowe wspomaganie leczenia kataru.

Dla dotyku:

Figo ma poważną konkurencję na parkiecie. Dogadują się jak na razie świetnie. Dzielą się zabawkami, i żadnemu nie przeszkadza, że ten drugi bierze jego zabawkę do buzi ;-)

konkurencja

Dla słuchu:

Przez cały tydzień chodzi mi po głowie, wystarczyło na 2h włączyć radio…

Na drugim miejscu hit z wczoraj Szajka Cezika i Wzniosłe treści obcych pieśni

Dla wzroku:

baloons… Zdjęcia trochę nieporadne, ale brak mi zdjęć z tego tygodnia…

Janek15 _DSC0001

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

One thought on “dla zmysłów 5

  1. Zdrówka Wam życzę!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>