Zabawa w skojarzenia

Od kiedy pierwszy raz zobaczyłam “Katedrę” uwielbiam Bagińskiego. Nic dziwnego, że przebudzeniowe wygibygi Janka w stanie półświadomości wyczołgującego się z łóżeczka do naszego łóżka skojarzyły mi się ze “Sztuką spadania”. Pamiętacie ten taniec?

Janek potrafi spać w każdej pozycji. Tu jedna złapana, ale najciekawiej jest jak się budzimy w środku nocy. Czasami Janek trzyma w ręku kabelek od ładowarki, czasami w niewiadomy sposób po karmieniu znajdzie oparcie dla główki na ramieniu taty, a czasami zaśnie w trakcie przeczołgiwania się przez moje nogi przewieszony główką i rączkami w dół. A jak śpią wasze dzieci?

aparat2

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

2 thoughts on “Zabawa w skojarzenia

  1. calkiem niemala myszka

    Mój kacper w ciągu nocy wiruje jak ziemia w kosmosie :) Dookoła łózka i dookoła własnej osi :)

  2. wiola

    Jaki słodziak! Jest uroczy, a ja znów zachwycona jego portretami..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>