DIY – body z rowerem

DIYCzasy kreatywne trwają. Ostatnio popełniłam takiego bodziaka. Pomysł na ilustrację zapożyczony stąd. Choć użyty, jak widać, inaczej ;-). Rysunek na tyle prosty, że można odręcznie (dla tych, którzy nie czują się na siłach podpowiem, że przez białą koszulkę świetnie widać podłożoną pod spód kartkę z nadrukiem, co zdecydowanie ułatwia zadanie). Błędem taktycznym było rysowanie najpierw czarnym markerem, a potem żółtym i czerwonym. W kilku miejscach czarny wlał się na kolor. Może inaczej by było gdybym pozwoliła czarnemu najpierw wyschnąć, a nie malowała wszystkiego na szybko. Stało się, nie odstanie, lubię i tak ;-). Bodziak już wyprany, Janek w nim dzisiaj pełza. Po praniu grafika lekko spłowiała, ale się nie rozmyła, akceptuję taki stan rzeczy. Wieczorem dorzucę zdjęcie bodziaka na modelu.

owca

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

7 thoughts on “DIY – body z rowerem

 1. Bardzo fajnie wyszło !!! pozdrawiam i życze miłego dnia..

 2. calkiem niemala myszka

  A body kupujesz białe czy szyjesz sama?

  • Karina

   sama osobiście… kupiłam;-) cały 3-pak żeby było na zaś. Więc mam jeszcze 2 bodziaki do wykończenia:D

 3. wow, niesamowity efekt i pomysł , super wyszło!

 4. Super wzór wybrałaś! Wyszło bardzo ładnie – pierwsze koty za płoty z tym rozmytym tuszem. Drugi bodziak na pewno już będzie perfekcyjny :) Chyba się wybiorę do tego Empiku :P

 5. wiola

  Piękna grafika, taka prosta i efektowna. Artycha ;-)

 6. Hej, przepraszam, że tak długo musiałaś czekać na odpowiedź, ale odpisałam Ci na pytania, które mi zadałaś w komentarzu :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>