Babskie Miejsce

Są takie miejsca, w których przebywanie skutecznie poprawia humor i daje kopa do działania.  Są takie osoby, które w “obcym” miejscu pozwalają poczuć się swobodnie “jak w domu” i zarażają optymizmem.

babskie1

Takie jest “Babskie Miejsce” i Natalia, niezwykle przedsiębiorcza osoba, która uwierzyła, że takie miejsce w naszym powiecie jest potrzebne. “Babskie Miejsce” to także sklep (stacjonarny i internetowy – klik), w którym można znaleźć ubrania, głównie polskich niszowych producentów, tj. mój ukochany Puszek, Colorshake, HappyMum, oraz koty z Kocikowa – klik. “Babskie…” fajne jest na chwilę odpoczynku i herbatkę po spacerze, na spotkanie ze znajomymi mamami, aby nie musieć później sprzątać po dzieciach;-), na chwilę z książką, albo łapanie pozytywnej energii przez rozmowę z babą. Można tam potarzać się na dywanie, na miukowych poduchach poleżeć, zjeść dietetyczne (przeważnie) ciacho. Płaci się jedynie za wejście i jedynie za osobę dorosłą. Fajnie, nie? Pozostaje mieć nadzieję, że pomimo otaczającej nas małomiasteczkowej mentalności, na warsztatach, szafingach, czy po prostu na herbatce nie będą się tam spotykały cały czas te same baby. Życzymy babie i sobie, aby to miejsce rozkwitło na wiosnę. W nowych gości i w nowe pomysły rozkwitło. babskie2 babskie3 babskie4Natalia, czyli “baba” we własnej osobie.

babskie5 babskie6 babskie7 babskie8Zdjęcia zrobione podczas warsztatów ze stylistką. Oczywiście dla mam (i nie mam także), także tych, które wszędzie ciągną ze sobą dzieci. Było wesoło;-)

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

2 thoughts on “Babskie Miejsce

  1. Super miejsce, gratuluję pomysłu :)

    • Karina

      To nie mi trzeba gratulować, a Natalii ;-). Ja tam tylko po lepsze samopoczucie na razie chadzam ;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>