Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

5 thoughts on “Inspiracje wiosenno-letnie

 1. mama pisarka

  Świetne, delikatne zestawy. Bardzo “świeże”. Marka Bonpoint – przeurocza kolekcja, ale ceny – masakra! W podobnym stylu są na szczęście ubranka Okaidi, też nietanie, ale w granicach rozsądku.

  • Karina

   bonpoit i bobo choses mają obłędnie nieprzyzwoite ceny, ale np. bodziaka z cytryną mam nieodpartą pokusę podrobić;-). A swoją wersję jednej rzeczy już mam. Oczekuje na premierę. Janek się uśmiechnął, więc mam nadzieję, że innym też się spodoba.

 2. Zestawy super!!! Bobo Choses faktycznie ceny ma z górnej półki…ale mocno mnie kusi…Zerknij też na neck&neck. Uwielbiam tą firmę, fantastyczna jakość a koszule z lnu mają rewelacyjne!!! :)

 3. Witam :) choć trafiłam tu przypadkiem to już wiem że będę zaglądać!!! bardzo fajne te zestawy, choć ja mam córę to w kapeluszach jestem zakochana po uszy!!! pozdr i zapraszam do siebie

  • Karina

   Bardzo podoba mi się imię twojej córeczki;-). Janek jeszcze nie ma żadnego kapelusza, ale choruję na któryś z nich, bardziej ten niebieski. Dziękuję za komentarz i pozdrawiam:-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>