DIY – body z aparatem

W niedzielę powstało kolejne body z rysunkiem mojego autorstwa. Malowany od razu na materiale, na podstawie leżącej na ławie “martwej natury”, którą odziedziczyłam po moim tacie. I choć ostatnimi czasy zdjęć nią nie robię, to sentyment mam do tej pani ogromny, bo to pierwsza lustrzanka jaką robiłam zdjęcia, moja Praktica LTL.

diyaparat4Pomysł na uwiecznienie jej na bodziaku dla Janka zrodził się, gdy zobaczyłam na stronie ZARA koszulkę z aparatem (pojawiła się w poście inspiracyjnym). Koszulka fajna, ale nie taki aparat, nie te kolory i napis “Click!”, który kompletnie mi nie leżał… a jeszcze bardziej nie leżała mi cena, w której mam 3 białe bodziaki, z którymi mogę zrobić, co mi się tylko spodoba.
Powstał więc granatowy, trochę koślawy rysunek aparatu, z którego jesteśmy zadowoleni i ja i Janek. Użyłam tych samych markerów do tkanin, co w przypadku rysowania roweru. Nadal testujemy ich trwałość. Wygląda na to, że najbardziej spierają się przy pierwszym praniu. Po ok. 4 praniach rysunek nadal wygląda zadowalająco.

kolażaparat diyaparat2 diyaparat3 diyaparat5 diyaparat1

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

4 thoughts on “DIY – body z aparatem

 1. Super :) Jesteś naprawdę zdolna ;)

 2. SUPER BODY !!! A fotki synka świetne!!! zdolna mamusia! :)

 3. Witam, trafiłam przez przypadek i zaciekawił mnie ten post!
  Masz talent i to ogromny! napis z tyłu uroczy:)
  a Jaśko ma przecudowne oczyska!
  zostanę tu na dłużej, jeśli pozwolisz?!

  w wolnej chwili zapraszam do nas: http://lululifegalery.blogspot.com/

  • Karina

   Witam serdecznie:-D. U nas każdy mile widziany. Pędzę z rewizytą przy porannej kawie;-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>