dla zmysłów 13 :: edycja Wielkanocna

Z okazji Świąt Wielkiejnocy życzymy wam umiejętności dostrzeżenia, co w życiu jest ważne i docenienia tego.

Na deser nasze świętowanie.

Dla słuchu:

Gram na pokrywkach, a do mamy wołam “ammama”. Sylaby te, jak i trochę innych znałem już wcześniej, ale dopiero w Wielki Piątek,  siedząc w kościele u taty na rękach, postanowiłem tak właśnie do niej zawołać z żądaniem, aby to ona mnie trzymała. Podziałało, więc tak do niej wołam. “tatata”, “baba”, “jaja” itp. niewiele jeszcze mają wspólnego ze słowami, które coś znaczą.

dz13.2

dz13.1

Dla smaku:

Jego wysokość – Sernik Królewski. U nas z domowej roboty konfiturą dyniowo-pomarańczową i z pistacjami zamiast orzechów włoskich. Wypatrzony przez Krzysia, zrobiony przeze mnie z żalem, że nie jest sernikiem pistacjowym z przepisu White Plate. Sprostał pokładanym w nim nadziejom.  Z trudem udało nam się zabrać kawałek do domu po imprezie;-).

dz13.4

Dla węchu:

Konfitura z płatków róży w cukrze. Dla mazurka o takim smaku i zapachu warto było wybrać się po konfiturę do samej stolicy.

Dla dotyku:

dz13.3

dz13.11

Dla wzroku:

Stylówki moich mężczyzn;-)

dz13.9

dz13.10

dz13.6

dz13.8

dz13.5

dz13.7Janek:

Koszula błękitna – GAP (sh)
Koszula w kratę – Premaman
Spodnie chinos – NEXT
Szelki – no name
Sweterek -H&M
Mokasyny -Mayoral
Mucha – Reserved

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>