Tygrys szablozębny

Stało się. Znalazłam pierwszego zęba. Sąsiad powiedział, że znalazcy pierwszego zęba się prezent należy. Krzyś wykpił się buziakiem, ale nadal mam nadzieję na przepuszczenie tego co zostało z premii, na letnie ubranka dla Janka. Dalej zbieram inspiracje, ale pokażę je innym razem.

Dziś polowanie na zęba. Jest, bo jest, tata potwierdził, że wyczuł, ale nie udało mu się go ani razu go zobaczyć. Ja widziałam, ale ciężko mu zrobić zdjęcie. Oto efekty polowania na ząb tygrysa szablozębnego.

DSC_0934

DSC_0932

DSC_0935Pierwsze mycie zęba ( takie z użyciem pasty i szczoteczki, bo do tej pory usta czyściliśmy zwilżonym ciepłą wodą gazikiem).

DSC_0939Młody wylądował w łóżeczku. Dostał owieczkę z ptaszkiem i pozytywką, i miał za zadanie śpiewać “aaa..”

DSC_0943Początkowo wychodziły różne miny…

DSC_0944Trochę plucia…

DSC_0947Zjadania rączek, tudzież łóżeczka…

DSC_0954Parę razy się zasłonił w ostatniej chwili przed klapnięciem migawki.

DSC_0949

Ale spostrzegawczy doszukają się na tym zdjęciu małej kreseczki, któe ewidentnie jest dolną lewą jedyneczką;-)

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>