If I were a reachman…

… czyli inspiracji na cieplejsze dni ciąg dalszy.

wiosna1

Lubię, oj lubię kupować! Ostatnimi czasy przede wszystkim dla Janka. Nasz portfel i mieszkanie mają ograniczoną pojemność, ale na szczęście patrzenie nie jest grzechem, a drogie inspiracje da się czasami podrobić, chociaż częściowo, tańszymi, podobnymi rzeczami.

Wiosno, gdzie jesteś?
1.kapelutek CTH mini (dotrze do nas niebawem, wygraliśmy w rozdaniu na Vivi&Oli Baby fashion life:D) 2. Janek z zasobów domowych, koszula 100%len Pepco (jest tak ładna, że Janek ma 2 w różnych rozmiarach, jedną kupiłam ja, a drugą babcia, tego samego dnia;-) ) 3.4. buty i look, Zara
chlodne latoZ miłością do kombinezonów się nie kryję.
Gdy zrobi się chłodniej…
1.w ten zdecydowanie ubrałby Janka tata, Next 2.5.6.Mini Rodini 3.Soft Gallery 4. No added sugar 7.Reserved

plaza i okoliceKolor żółty, granatowy, paski i plaża…
Plaża i okolice
1.6.9. Next 2.4.10.Mini Rodini 3.8.H&M 5.7.11. Zara

Tak widzę Janka styl na najbliższe ciepłe dni;-). Jakbyście widzieli gdzieś coś podobnego w rozsądnych cenach to proszę o  zamieszczenie linków w komentarzach.

 

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>