Foxy life

Były wąsy… były sowy… Ach! W tym względzie się ociągamy i nie zaprezentowaliśmy efektów naszych DIY, ale przyjdzie na nie SŁODKI czas;-). A teraz nastała era lisa! LOW, LOW, LOW!<3. W czasie, gdy pan tata poluje na zaćmienie księżyca, mama poluje na lisy!


Jakkolwiek powyższe słowa kiepsko się czyta, to moją miłość do motywu lisa oddaje w pełni. A na deser trochę inspiracji.

I coś dla dorosłych:

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, co jeszcze mogło by mi się spodobać w temacie lisów, proszony jest o zostawienie linka w komentarzu;-).A jutro postaram się ogarnąć normalny post ze zdjęciami Janka, bo przecież jeśli ktoś już tu zagląda, to nie po to żeby czytać, co ja nieudolnie piszę;-). Pozdrawiam wszystkich lisomaniaków.

Ps. Podlinkowałam część zdjęć, ale nie wszystkie. Więc napiszę, że większość znaleziona na etsy.com po wyszukiwaniu “fox”, a część na pinterest. Wszystko zebrane na mojej tablicy na pinterest. Fantastyczne filcowe lisy na szyję dla mamy i dziecka robi się w Polsce! Można je znaleźć na etsy.com, ale także na pakamerze pod pseudonimem Celapiu.

Karina

About Karina

Żona Krzysia, mama Janka. Kobieta renesansu, której niezliczone talenty nie pozwalają jej odkryć, co tak naprawdę w życiu chciałaby robić, poza byciem żoną, matką i ostoją rodziny. Jako mała dziewczynka do swojego taty wołała: - Janku mój! Co robisz? W odpowiedzi słyszała: - Drzwi do lasu. Stąd imię jej chłopca, stąd nazwa bloga.

3 thoughts on “Foxy life

 1. Chodzi lisek koło drogi…bardzo fajne inspiracje..a nieudolnie napisane posty??? TO NIE U CIEBIE!!! miłego wieczoru..

 2. ejjjj! tak się nie robi, że smaka się robi i się nie linkuje :D

  chcemy kocyk! skąd???
  chcemy kapcie! skąd???
  chcemy koszulkę dla Taty! skąd???

  i ściskamy!

  • Karina

   wszystko to o co pytasz na Etsy.com… Tkaniny na kocyk są w craftoholicshop.com, więc mnie korci żeby uszyć:]. Zaraz popoprawiam, żeby po kliknięciu na zdjęcie do źródła odsyłało;-). pozdrawiam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>