O nas

o nas

Karina i Krzysztof O., w skrócie KaKaO. Poznaliśmy się w lipcu 2009. Parą zostaliśmy w połowie października, a rok później zaręczyliśmy się. Sakramentu małżeństwa udzieliliśmy sobie 26. sierpnia 2011 roku. Figo do naszej rodziny dołączył zabrany przeze mnie w posagu. Błogosławieństwo spłynęło na nas obficie i w pierwszym miesiącu starań zostaliśmy rodzicami. Nasz syn, pośpiech rodziców mając w nosie, nie wdał się w nas, którzy nasze mamy zaskoczyliśmy przychodząc na świat parę tygodni przed terminem, i postanowił być nad wyraz punktualny.  Pierwszą rocznicę ślubu świętowaliśmy już we czwórkę. Wierni korzeniom, z których wyrośliśmy i przez które się poznaliśmy, należymy do Domowego Kościoła – gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie.

Nasze początki w zdjęciach.

przemyśl

Przemyśl – tam się poznaliśmy.pierwszy spacer

Pierwsze wspólne zdjęcie. Solina 2009, czyli facet bez parasola potrzebuje towarzystwa na spacerze.

butyNajodpowiedniejsze buty do sukni ślubnej? Trekkingowe:-]. Nocny plener w kilka tygodni po ślubie i zaledwie kilka stopni powyżej zera.

schody

Czasami gęsia skórka nie przeszkadzała.
my

Albo pomagały “wnętrza”. (Schody ruchome do trasy WZ)

serce i rozum

Żeby nie było wątpliwości, kto kim jest;-)

Gdybyś się zastanawiał w jakim wieku jest Janek:

Suwaczek z babyboom.pl

2 thoughts on “O nas

  1. katarzyna

    Witam,
    Gdzieś w www znalazłam info, że robiliście łóżeczko na zamówienie u LULULAJ. Dobrze trafiłam? proszę o info. Planuję również skorzystać z ich uslug… Proszę o info na adres. Dziękuję i pozdrawiam :) katarzyna.

  2. Przepiękna suknia ślubna! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>